Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0731-84282664
Skontaktuj się teraz

Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych

2022-11-28

Najświeższe informacje o firmie Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych

Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych

 

Akumulatory stanowią obecnie dużą część zastosowań akumulatorów litowo-jonowych, a ich udział w rynku w sektorze akumulatorów litowych sięga 56,10% tylko w 2020 roku.Akumulator zasilający jest szeroko stosowany w pojazdach elektrycznych do różnych scenariuszy, łodziach i statkach elektrycznych, samochodach dwukołowych, takich jak rowery elektryczne, skutery i narzędzia elektryczne itp. Wśród nich sektor EV jest najszybciej rozwijającym się sektorem i jest największy w swojej skali, dotyczące dalszych zastosowań baterii zasilających.Bateria zasilająca jest uważana za kluczowy element promujący rozwój przemysłu pojazdów napędzanych nową energią.

 

W ostatnich latach kraje w Europie, Ameryce Północnej, Azji Wschodniej i innych regionach podejmują wysiłki na rzecz rozwoju czystej energii, dostosowując swój koszyk energetyczny, aby osiągnąć cel szczytowej emisji dwutlenku węgla i neutralności węglowej.

w międzyczasie nastąpił ciągły postęp w technologii i infrastrukturze związanej z pojazdami elektrycznymi.Nowy przemysł pojazdów energetycznych rozwija się szybko.

 

Według statystyk dostarczonych przez EV Sale, globalna sprzedaż pojazdów z nową energią w 2020 roku wyniosła 3,24 miliona, o 43,36% więcej niż w roku ubiegłym.W 2021 roku wielkość sprzedaży nowych pojazdów napędzanych energią na całym świecie gwałtownie wzrosła, osiągając 6,75 miliona, czyli o 108% więcej niż w ubiegłym roku.W 2022 roku liczba ta nadal rośnie. W ostatnich latach, w ramach polityki energicznego promowania „neutralności węglowej” oraz „elektryfikacji, inteligencji i wzajemnych połączeń” przemysłu samochodowego, główne gospodarki świata zwiększyły udział w rynku pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii.Oczekuje się, że globalny rynek nowych pojazdów napędzanych energią będzie się stale i znacząco rozwijał w ciągu najbliższych kilku lat.

najnowsze wiadomości o firmie Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych  0

 

Chiny szczycą się jednym z największych rynków nowych pojazdów energetycznych na świecie.Napędzany polityką i siłą rynkową rynek ten przeżywa w ostatnich latach szybki rozwój.Według danych Chińskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów roczna sprzedaż nowych pojazdów napędzanych energią gwałtownie wzrosła z 18 000 w 2013 r. do 1,206 mln w 2019 r., przy łącznej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 101,53%, odkąd centralne i lokalne polityki preferencyjne weszły w życie w 2013 r. W 2020 r. wolumen sprzedaży nowych pojazdów energetycznych wynosi 1,367 mln.W obliczu COVID-19 wolumen sprzedaży pojazdów z nową energią rośnie o 10,9% w stosunku do roku poprzedniego.

W 2021 r. łączny wolumen produkcji i sprzedaży nowych pojazdów energetycznych wyniesie odpowiednio 3,545 mln i 3,521 mln, przy rekordowo wysokim wzroście o 159,5% i 157,5% w porównaniu z rokiem poprzednim.Udział w rynku również wzrośnie do 13,4%.W pierwszej połowie 2022 r. nowe pojazdy energetyczne utrzymają nadal wysoki trend wzrostowy.Produkcja i sprzedaż nowych pojazdów napędzanych energią wyniesie odpowiednio 2,661 mln i 2,6 mln, przy wzroście rok do roku o 118,2% i 115,0%.

W ostatnich latach, wraz ze stopniowym odchodzeniem od polityki subsydiów aż do jej zniesienia, urynkowienie nowych pojazdów napędzanych energią zrobiło solidny krok naprzód.Coraz więcej nowych przedsiębiorstw zajmujących się pojazdami energetycznymi, bez polegania na subsydiach finansowych, osiągnęło znaczny wzrost sprzedaży dzięki poprawie wydajności produktów i poziomu technicznego.Rynek nowych pojazdów napędzanych energią stopniowo przechodził od kierowanego polityką do kierowanego przez rynek.

najnowsze wiadomości o firmie Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych  1

Szybki rozwój nowych pojazdów napędzanych energią spowodował duże zapotrzebowanie na akumulatory.Według danych GGII, w obliczu COVID-19 w 2020 roku wolumen sprzedaży baterii zasilającej w Chinach wyniósł 80,0 GWh, utrzymując roczny wzrost na poziomie 12,67%.W 2021 roku chińskie dostawy akumulatorów wyniosą około 226,0 GWh, co będzie napędzane szybkim rozwojem rynku nowych pojazdów napędzanych energią, z rocznym wzrostem o 182,5%.W pierwszej połowie 2022 roku wielkość sprzedaży akumulatorów w Chinach przekroczyła 200 GWh, przy rocznym tempie wzrostu przekraczającym 150%.

najnowsze wiadomości o firmie Akumulatory zasilające stanowią znaczną część rozwoju rynku akumulatorów litowo-jonowych  2

Wraz z wdrażaniem długoterminowych polityk, takich jak nowy system kredytów na pojazdy energetyczne, technologia nowego przemysłu pojazdów energetycznych stale się poprawia, a infrastruktura wspierająca jest również coraz bardziej ulepszana.Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne nowe pojazdy i marki energetyczne, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku.Popyt na chińskim rynku akumulatorów również utrzyma tendencję szybkiego wzrostu, napędzając jednocześnie dalszy wzrost rynku surowców anodowych.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Akumulator EV Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2024 ctsbattery.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.