Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0731-84282664
Skontaktuj się teraz

Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji

2023-12-21

Najświeższe informacje o firmie Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji

 

W lipcu 2023 r. kierownik sprzedaży CTS Rebecca i inżynier baterii elektrycznych Jon odwiedzili klienta w Indonezji i pomogli mu w uruchomieniu i testowaniu systemu baterii.Klient to znany producent samochodów w Indonezji..

 

najnowsze wiadomości o firmie Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji  0

 

Niedawno ten klient podzielił się z nami dobrą wiadomością i wyraził swoje uznanie i wdzięczność za produkty i usługi CTS.

"Twój spokój przyjdzie, gdy będziesz miał sprzedawcę z pełnym wsparciem, kiedy kupisz części lub pojazd, zapłacony w całości,Po jakimś czasie potrzebujesz wsparcia dealera, a dealer nadal dobrze ci służy.Po prostu, niezawodność ma znaczenie i silne wsparcie (Dealer) jest niezbędne.Zawsze dziękuję za wsparcie Rebeccy i Jona w CTS. "

 

Ten Hino R260 międzymiastowy był pierwotnie autobusem napędzanym paliwem wysokoprężnym. Z pomocą baterii Hunan CTS został całkowicie przekształcony w autobus elektryczny w 100%.Cały system baterii litowo-żelazowo-fosforowej o mocy 320 kWh został dostarczony przez CTSWykorzystano standaryzowaną konstrukcję modułową, w której każdy moduł działa na 76,8 V i 412 Ah.o całkowitym napięciu 384V i pojemności 824AhModułowa konstrukcja umożliwia większą elastyczność w montażu baterii, dzięki czemu nadaje się do większości dostępnych na rynku autobusów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji  1

   

Projekt konwersji autobusów został pomyślnie zakończony po ponad 9 miesiącach instalacji i uruchomienia, a następnie po 450 kilometrach testów drogowych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Projekt konwersji autobusów CTS w Indonezji  2

 

 

CTS jest firmą świadczącą usługi technologiczne dostosowane do potrzeb baterii litowych, posiadającą 12 lat doświadczenia w zakresie badań i rozwoju.Nasze dostosowane baterie litowe są stosowane w różnych dziedzinach, takich jak ciężarówki elektryczneCTS fabryka uzyskała certyfikat IATF16949 dla systemów zarządzania jakością samochodów,wykazanie naszej kwalifikacji i doświadczenia w produkcji produktów klasy motoryzacyjnej.

 

CTS napędza globalną motoryzację.

 

Jeśli macie pytania o baterie, proszę wysłać e-mail na adres emily@ctsbattery.com, dziękuję.

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Akumulator EV Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2024 ctsbattery.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.