Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0731-84282664
Skontaktuj się teraz

Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji

2023-07-12

Najświeższe informacje o firmie Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji

W dniach 10-13 lipca 2023 r. w Jekaterynburgu w Rosji odbyły się międzynarodowe profesjonalne targi high-end „Russia International Innovation Industry Exhibition”.Jako ważna platforma przemysłowa, handlowa i eksportowa dla Rosji, w tym roku wzięło w niej udział ponad 1000 firm z 35 krajów na całym świecie.10 lipca miejsce wystawy odwiedził premier Rosji Michaił Władimirowicz Miszuskin.Nasz dyrektor generalny CTS, jako dostawca baterii litowych, został również zaproszony do udziału w tej wystawie.

 

Premier Rosji Miszuskin powiedział, że od 2010 roku w Jekaterynburgu, dużym ośrodku przemysłowym na Uralu, odbywa się Międzynarodowy Salon Przemysłu Innowacji w Rosji.Wystawa stała się dla wszystkich stron ważną platformą wymiany doświadczeń i pomysłów oraz poznania ścieżki rozwoju kluczowych branż.

najnowsze wiadomości o firmie Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji  0                                                 

Miejsce wystawy odwiedził premier Rosji Mishuskin

 

Na tej wystawie przyjęliśmy wielu starych i nowych klientów.Emily powiedziała, że ​​Rosja jest przyjazna Chińczykom, a instrukcje językowe na lotnisku są po rosyjsku, angielsku i chińsku.Na rosyjskiej wystawie przemysłowej widzieliśmy wiele pokazów ciężkiego sprzętu przemysłowego.Poziom rozwoju przemysłowego Rosji przekracza naszą wyobraźnię, która jest bardzo obiecującym rynkiem.Nadal będziemy mieć wysokie oczekiwania wobec rynku rosyjskiego.

najnowsze wiadomości o firmie Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji  1

Emilia z klientami

 

najnowsze wiadomości o firmie Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji  2

najnowsze wiadomości o firmie Bateria CTS w Rosji Międzynarodowa wystawa przemysłu innowacji  3

 

Wiele zyskaliśmy na tej wystawie i jest wielu klientów, którzy przychodzili do naszego stoiska, aby zapytać o produkty akumulatorowe.Jest kilku klientów o wysokich intencjach, którzy twierdzą, że natychmiast złożą zamówienie na próbki do testów.Baterie litowe, jako zielona energia i nowy trend, powoli zastępują silniki paliwowe i akumulatory kwasowo-ołowiowe.Na wystawie widzieliśmy wiele ciężkiego sprzętu wykorzystującego baterie litowe.Jako profesjonalny producent baterii litowych, CTS może świadczyć profesjonalne, kompleksowe usługi w zakresie baterii litowych dla urządzeń przemysłowych, takich jak autobusy elektryczne, ciężarówki elektryczne, samochody osobowe i sprzęt rolniczy itp.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące baterii litowych, prosimy o kontakt z nami w dowolnym momencie.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Akumulator EV Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2024 ctsbattery.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.