Hunan CTS Technology Co,.ltd

  • Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy
  • Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy
  • Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy
  • Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania
Rodzaj działalności Producent, Firma Handlowa
marki CTS
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 10000000-15000000
Rok założenia 2011
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0

Od 2011 roku CTS koncentruje się na kompleksowej personalizacji produktów z akumulatorami litowymi, takich jak akumulatory do pojazdów elektrycznych, duże akumulatory do magazynowania energii, inteligentne akumulatory do przechowywania w domu, wysokiej klasy akumulatory do motocykli elektrycznych i tak dalej.Mamy więcej 30 typów ogniw i możemy wyprodukować akumulator OEM od 12v-800v, ​​10-1000ah, który może być używany w pojeździe elektrycznym, e-rowerze, UPS, systemie magazynowania energii, telekomunikacyjnej stacji bazowej, e-skuter, E -narzędzia, samolot bezzałogowy, wózek golfowy, wózek widłowy, samochód do czyszczenia, elektryczny wózek inwalidzki itp. Prowadzimy politykę jakości polegającą na ciągłych innowacjach i ulepszeniach, aby sprostać wymaganiom klientów.Aby zrealizować pełną automatyzację, wprowadziliśmy zaawansowany sprzęt i technologię zagraniczną z Korei i Niemiec.Aby zapewnić najwyższą jakość, przeszliśmy certyfikacje ISO 9 0 0 1, ISO 1 4 0 0 1 i OHSAS 1 8 0 0 1.Trzymamy się firmowej koncepcji orientacji na człowieka i skutecznych innowacji oraz z zadowoleniem przyjmujemy dostosowywanie.Połączmy się więc, by promować rozwój energetyki odnawialnej i przyjaznego środowisku.

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 2

 


LiFePO4 i NMC(Li(NiCoMn)O2)są głównym materiałemMamy więcej 30 rodzajów ogniw i możemy wyprodukować pakiet akumulatorów OEM od 12 V-1500 V, 10-5000ah, który może być używany w pojeździe elektrycznym, e-rowerze, UPS, systemie magazynowania energii, telekomunikacyjnej stacji bazowej, e-skuter, E -narzędzia, samolot bezzałogowy, wózek golfowy, wózek widłowy, samochód do sprzątania, elektryczny wózek inwalidzki itp.

 

Prowadzimy politykę jakości polegającą na ciągłych innowacjach i ulepszeniach, aby sprostać wymaganiom klientów.Aby zrealizować pełną automatyzację, wprowadziliśmy zaawansowany sprzęt i technologię zagraniczną z Korei i Niemiec.Aby zapewnić najlepszą jakość, przeszliśmyCertyfikaty ISO9001, ISO14001 i OHSAS18001.

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 3

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 4

Nie tylko na rynku lokalnym, nasze produkty są również eksportowane na rynki zagraniczne, takie jak Euro, USA, Indie, Australia, Korea.

Trzymamy się firmowej koncepcji orientacji na człowieka i skutecznych innowacji oraz z zadowoleniem przyjmujemy dostosowywanie.Połączmy się więc, by promować rozwój energetyki odnawialnej i przyjaznego środowisku.

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 5

Historia

Historia CTS

Hunan CTSTechnology Co,.ltd to firma high-tech, która podejmujeniskoemisyjna ochrona środowiska, oszczędność energii i redukcja emisji jako filozofia zarządzania.Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 02011Rok----Powstała fabryka CTS

2012 rok----Przeszedł system certyfikacji ISO

 

rok 2013----Zdany certyfikat TUV

 

2015 rok----Ustanowiony dział handlu zagranicznego (i przeszedł certyfikację IEC / CE / BIS)

 

2016 rok----Wejście na rynek magazynowania energii w Australii z lokalną sprzedażą 20 milionów RMB

 

2017 rok----Wejście na rynek pojazdów elektrycznych w Ameryce Północnej z lokalną sprzedażą 30 milionów RMB

 

2018 rok ----Zostali certyfikowanym Złotym Dostawcą SGS

 

2019 rok----Przełom na dużym azjatyckim rynku magazynowania energii z lokalną sprzedażą 50 milionów RMB

i ukończył pierwszy projekt niestandardowego magazynowania energii o mocy 2 MWh.

 

2020 rok----Został certyfikowanym dostawcą diamentów SGS

 

2020 rok----Dostosowane akumulatory do pojazdów kołowych przekroczyły 50 milionów RMB w różnych krajach

 

2020 rok----Załóż nową firmę zajmującą się pakowaniem Hunan CTS Power Technology Co., Ltd​

 

2021 rok----Obroty przekroczyły 200 milionów RMB

 

 

Usługa

Usługi CTS

 

CTS to eksperckie ogniwa akumulatorów litowo-jonowych, materiał katodowy akumulatora i akumulator litowo-jonowy. Akumulator litowo-jonowy obejmuje głównie NCM, LiFePo4, LiCoO2, LiMnO2, nasze produkty akumulatorowe są szeroko stosowane w akumulatorach litowo-jonowych EV, akumulatorach typu Storage Power, Bateria słoneczna, moc telekomunikacyjna, akumulator pojazdu elektrycznego, przenośny zasilacz.Możemy dostarczyć kompletne rozwiązania w zakresie akumulatorów od materiału katodowego akumulatora, ogniw akumulatorowych, akumulatorów pojazdów elektrycznych i systemów magazynowania energii dla Państwa.Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

1. OEM i ODM

Posiadamy całkowicie automatyczne linie produkcyjne, które zapewniają jakość naszych produktów. Obecnie nasze moce produkcyjne są znacznie większe niż obecna frekwencja. Chętnie współpracujemy z klientami jako partner OEM i ODM. Posiadamy silny zespół badawczo-rozwojowy, linie produkcyjne umiejętność zarządzania i pozyskiwania.

2. Prośba o próbki

Po tym, jak klienci potwierdzili naszą specyfikację, z przyjemnością dostarczamy próbki do testów i kwalifikacji. Zamówienie próbki jest potrzebne przed zwolnieniem do naszych fabryk.Małe zamówienia są dopuszczalne!

3. Gwarancja

Wszystkie akumulatory z 2-letnią gwarancją gratis.

4. Szybka reakcja

Informacje zwrotne z e-mailem klienta w ciągu 12 godzin.

5. Szybka dostawa

5-7 dni roboczych na ogniwo, 20-30 dni roboczych na akumulator OEM.

6. Certyfikat jakości

Minęliśmy IS09001, CE, UN38.3, MSDS.

Nasz zespół

Nasz zespół

Zespół badawczo-rozwojowy 20+, członkowie zespołu badawczo-rozwojowego mają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę i umiejętności zawodowe w spółkach giełdowych.Mogą lepiej rozumieć i rozwiązywać złożone problemy techniczne, poprawiając w ten sposób jakość i niezawodność produktów.

Wysoka wydajność: zespół badawczo-rozwojowy jest bardzo skoncentrowany na swojej pracy i może wydajnie wykonywać zadania, takie jak 2-godzinna wstępna ocena schematu, 3-dniowy szybki rysunek strukturalny, 15-dniowe testy symulacyjne i 1-miesięczna szybka produkcja próbek.

Doroczne spotkanie

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

Szkolenie pracowników

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 2

Ćwiczenia na świeżym powietrzu

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 3

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 4

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 5

Organizacja firmy

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 6

 

Zostaw wiadomość