Wyślij wiadomość
Dom >

Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy

Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
-->
O nas
Skontaktuj się z nami
86-0731-84282664
Skontaktuj się teraz
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Hunan CTS Technology Co,.ltd
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Oceania

Rodzaj działalności:

Producent , Firma Handlowa

Marki:

CTS

Ilość pracowników

100~150

Coroczne wyprzedaże

10000000-15000000

Rok założenia

2011

Eksport szt

70% - 80%

obsługiwanych klientów

20000+

Wstęp

Od 2011 r. CTS koncentruje się na kompleksowej personalizacji produktów z akumulatorami litowymi, takich jak akumulatory pojazdów elektrycznych, duże akumulatory magazynowania energii, akumulatory magazynowania inteligentnego domu,akumulatory do motocykli elektrycznych wysokiej klasy itp.Mamy więcej niż 30 typów ogniw i możemy produkować baterie OEM od 12v-800v, 10-1000ah, które mogą być używane w pojazdach elektrycznych, E-bike, UPS, systemach magazynowania energii, stacjach bazowych telekomunikacyjnych,E-skuter, narzędzia elektroniczne, samoloty bezzałogowe, wózki golfowe, podnośniki widłowe, samochody czyszczące, elektryczne wózki inwalidzkie itp.Staramy się realizować politykę jakości ciągłej innowacji i doskonalenia, aby spełnić wymagania klientówAby zrealizować pełną automatyzację, wprowadziliśmy zaawansowane zagraniczne urządzenia i technologię z Korei i Niemiec.I S O 1 4 0 0 1 i O H S A S 1 8 0 0 1 certyfikacje/Trzymamy się koncepcji firmy /orientującej się na ludzi i efektywnych innowacji i witamy dostosowanie.Zjednoczmy się, aby promować rozwój energii odnawialnej i przyjaznego środowisku..

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0


LiFePO4 i NMC ((Li(NiCoMn) O2)Mamy ponad 30 typów ogniw i możemy wykonywać pakiet baterii OEM od 12V do 1500V, 10-5000ah, które mogą być używane w pojazdach elektrycznych, e-bike, UPS, systemach magazynowania energii,stacja bazowa telekomunikacyjna, e-skuter, e-narzędzia, samolot bezzałogowy, wózek golfowy, widelcowy, samochód sprzątający, elektryczny wózek inwalidzki itp.

 

Do realizacji pełnej automatyzacji,Wprowadziliśmy zaawansowane zagraniczne sprzęt i technologię z Korei i Niemiec.Aby zapewnić najwyższą jakość, przeszliśmyCertyfikaty ISO9001, ISO14001 i OHSAS18001.

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 2

Nie tylko na rynku lokalnym, nasze produkty są również eksportowane na rynki zagraniczne, takie jak Euro, USA, Indie, Australia, Korea.
Trzymamy się koncepcji firmy, ukierunkowanej na ludzi i efektywnej innowacji i witamy dostosowanie.Zjednoczmy się, aby promować rozwój energii odnawialnej i przyjaznego środowisku..

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 3


 

 

Usługa

Usługi CTS

CTS to eksperckie ogniwa akumulatorów litowo-jonowych, materiał katodowy akumulatora i akumulator litowo-jonowy. Akumulator litowo-jonowy obejmuje głównie NCM, LiFePo4, LiCoO2, LiMnO2, nasze produkty akumulatorowe są szeroko stosowane w akumulatorach litowo-jonowych EV, akumulatorach typu Storage Power, Bateria słoneczna, moc telekomunikacyjna, akumulator pojazdu elektrycznego, przenośny zasilacz.Możemy dostarczyć kompletne rozwiązania w zakresie akumulatorów od materiału katodowego akumulatora, ogniw akumulatorowych, akumulatorów pojazdów elektrycznych i systemów magazynowania energii dla Państwa.

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

1. OEM i ODM

Posiadamy całkowicie automatyczne linie produkcyjne, które zapewniają jakość naszych produktów. Obecnie nasze moce produkcyjne są znacznie większe niż obecna frekwencja. Chętnie współpracujemy z klientami jako partner OEM i ODM. Posiadamy silny zespół badawczo-rozwojowy, linie produkcyjne umiejętność zarządzania i pozyskiwania.

2. Prośba o próbki

Po tym, jak klienci potwierdzili naszą specyfikację, z przyjemnością dostarczamy próbki do testów i kwalifikacji. Zamówienie próbki jest potrzebne przed zwolnieniem do naszych fabryk.Małe zamówienia są dopuszczalne!

3. Gwarancja

Wszystkie akumulatory z 2-letnią gwarancją gratis.

4. Szybka reakcja

Informacje zwrotne z e-mailem klienta w ciągu 12 godzin.

5. Szybka dostawa

5-7 dni roboczych na ogniwo, 20-30 dni roboczych na akumulator OEM.

6. Certyfikat jakości

Minęliśmy IS09001, CE, UN38.3, MSDS.

Historia

Historia CTS
Hunan CTS Technology Co, .ltd jest firmą high-tech, która traktuje niskoemisyjną ochronę środowiska, oszczędność energii i redukcję emisji jako filozofię zarządzania.

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 02011Rok---- Założona fabryka CTS

 

Rok 2012---- Przeszedł system certyfikacji ISO

 

rok 2013---- Przeszedł certyfikat TUV

 

2015 Rok---- Ustanowiony dział handlu zagranicznego i przeszedł certyfikację IEC / CE / BIS

 

2016 Rok---- Wejście na rynek magazynowania energii w Australii z lokalną sprzedażą o wartości 20 milionów RMB

 

Rok 2017---- Wejście na rynek samochodów elektrycznych w Ameryce Północnej z lokalną sprzedażą o wartości 30 milionów RMB

 

2018 Rok---- Został certyfikowanym Złotym Dostawcą SGS

 

Rok 2019---- Przełom na dużym azjatyckim rynku magazynowania energii z lokalną sprzedażą o wartości 50 milionów RMB

i zakończył pierwszy niestandardowy projekt magazynowania energii o pojemności 2 mwh.

 

2020 Rok---- Został certyfikowanym przez SGS Dostawcą Diamentowym

 

2020 Rok---- Dostosowane akumulatory pojazdów dwukołowych przekroczyły 50 milionów RMB w różnych krajach

 

2020 Rok---- Załóż nową firmę zajmującą się pakowaniem Hunan CTS Power Technology Co., Ltd

 

Rok 2021---- Obrót przekroczył 200 milionów RMB

 

 

Nasz zespół

Nasza drużyna.

Ponad 20 członków zespołu badawczo-rozwojowego, członkowie zespołu badawczo-rozwojowego mają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę i umiejętności zawodowe w spółkach giełdowych.Mogą lepiej rozumieć i rozwiązywać złożone problemy techniczne, zwiększając w ten sposób jakość i niezawodność produktu.

Wysoka wydajność: Zespół badawczo-rozwojowy jest bardzo skoncentrowany na swojej pracy i może skutecznie wykonywać zadania, takie jak dwugodzinna ocena wstępnego schematu, 3-dniowe szybkie rysunki konstrukcyjne,15-dniowe badania symulacyjne, a jedno miesięczne szybkie pobieranie próbek.

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 0

 

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 1

Szkolenie pracowników

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 2

Ćwiczenia na zewnątrz

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 3

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 4

Organizacja spółki

Chiny Hunan CTS Technology Co,.ltd profil firmy 5

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Akumulator EV Dostawca. Prawa autorskie © 2021-2024 ctsbattery.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.